Dodaj prośbę o modlitwę

*
*
*
*
 

 • Proszę o modlitwę za dobrego męża
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji o łaskę miłości, dobrego męża, wiernego towarzysza życia, z którym mogłabym związać się węzłami sakramentalnej łaski, założyć rodzinę Bogiem silną, dzielić losy w powodzeniu i niedoli, we wzajemnym zrozumieniu, szacunku, miłości i poświęceniu się oraz budować szczęście życia rodzinnego na zasadach Ewangelii. Jestem już gotowa, by spełniać się w roli dobrej żony i matki. Proszę o połączenie naszych serc piękną miłością, sakramentem małżeńskim z Waldemarem, jeśli jest to zgodne z wolą Bożą. Proszę, aby ten rok 2019 był przełomem w tej kwestii. Z całego serca dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i ciche cuda.
  Bóg zapłać.
 • Proszę o modlitwę
  Proszę o modlitwę za mnie abym została uzdrowiona z smutku, strachu, żalu. Sama wychowuje córkę bywa ciężko. Mam chwilę zwątpienia poprostu brakuje mi sił, ciężko znalesc mi pracę stała alby mogła ją pogodzić z opieką nad córka. Brakuje mi stabilności przez co psychicznie jest ciężko, Jezu dodaj mi siły oraz nadzieji aby to moje życie wkoncu zaczęło się układać,. Dziękuję
 • Prośba o modlitwę za męza
  Zwracam się z prośbo o modlitwę za mojego męża ,nasze małżeństwo , rodzinę. Mąż ma problemy z alkoholem , narkotykami , okropnie mnie traktuje , nie wraca na noce do domu . Trwa to już bardzo długo ,mąż obiecuje poprawę po czym za każdym razem sytuacja się powtarza, jest agresywny , kłamie . Mamy dwoje małych dzieci 5 i 3 lata , nie wiem co robić ,mąż nie chce się wyprowadzić a ja nie mam gdzie iść ,atmosfera w domu jest nie do wytrzymania . Jestem osobą nawrócona ochrzczona, maż parę miesięcy temu także się ochrzcił oddał swoje życie Jezusowi , ale nie ma u niego żadnej poprawy ani zmiany , Proszę zbór o modlitwę.
 • O poprawę sytuacji finansowej
  Proszę o modlitwę o poprawę mojej sytuacji finansowej.
  Kilka dni temu, zupełnie niespodziewanie od firmy dla której wykonuję zlecenia odszedł klient i moje zarobki z dnia na dzień spadły o 70% = do czego również dołożyło się kilku klientów zawieszających zamówienia na okres do końca sierpnia włącznie. Załamałam się, bo czerwiec był de facto drugim miesiącem, gdy zaczęłam choć trochę lepiej zarabiać. Teraz, po odejściu klientów i/lub zawieszeniu zamówień będzie to wiązaniem ledwo końca z końcem ( zarobki na poziomie minimalnej płacy ). Z góry dziękuję za modlitwę w mojej sprawie!

 • MOC na Ratunek
  O moc - dunamis aby dobry Bóg wszystko poskładał i uzdrowił co jest do naprawy
 • Błagam o pomoc
  Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienie z dreczen szatańskich, które są mi dopuszczone już ok. 10 lat. Przybierają na sile o tej porze roku. Bardzo cierpię, a mam małe dziecko którym muszę się zajmować. Wierzę, ufam, mam nadzieję. Julita
 • dręczące myśli
  Bardzo gorliwie proszę o wsparcie modlitewne, gdyż jestem dręczona, nękana, szykanowana i prześladowana przez wyjątkowo natrętne, bolesne, dokuczliwe i uciążliwe myśli, od których nie mogę się w żaden sposób uwolnić.
 • Uzdrowienie
  Bardzo proszę o modlitwę za mnie, o uzdrowienie duchowe, fizyczne i psychiczne. Obecnie jestem też bezrobotna i mam trudności z nauką języka, który pomógłby mi w znalezieniu pracy. Błagam Jezusa o łaski i pomoc we wszystkich moich sprawach, o silniejszą wiarę. Dziękuję za każdą modlitwę w mojej intencji
 • Życie, zdrowie, uwolnienie, pomoc Boża.

  Dzień dobry,
  piszę tak trochę niepewnie, bo naprawdę już nie wiem co zrobić, nie znam żadnej osoby wierzącej, którą mogłabym prosić o modlitwę. Jestem już chyba u kresu wytrzymałości, czuję się taka obolała na wszystkie możlwe sposoby: fizycznie, psychicznie i duchowo, tak ciężko jest żyć i mieć tą świadomość, że to nie jest tylko sen lecz prawdziwa rzeczywistość.
  Ta choroba/y trwają już od wielu, wielu miesięcy, nie kilka dni, dlatego proszę o modlitwę, o Roberta, o jego życie, zdrowie, zbawienie, uwolnienie i pomoc Bożą. Ale Robert to jeszcze nie wszystko, ja Jola też mam bardzo ciężką, długotrwałą dolegliwość. Proszę o modlitwę i jeśli to możliwe, proszę o przekazanie tej prośby jeszcze komuś, bracim i siostrom w Jezusie Chrystusie. Dziękuję.

 • Modlitwa za rodzinę
  Proszę o modlitwę za moją rodzinę Denst o łaskę u Pana Boga i zbawienie.
 • Zdrowie
  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego serca i tarczycy. Pomyślne wyniki badań i wizyt kontrolnych.
 • o zdanie egzaminu
  Proszę o modlitwę. 25 stycznia 2019 r. zdaję egzamin z języka niemieckiego. Muszę uzyskać minimum 60% z każdej z obydwóch części, tj. pisemnej i ustnej. .Bóg zapłać za modlitwę !
 • Anonimowa prośba
  Proszę o modlitwę za mnie, czuję się uzależniony od masturbacji ale bez Jezusa nie uda mi się z tym skończyć.
 • Prośba o modlitwę
  Proszę o modlitwę w intencji Macieja o pomyślne zakończenie sprawy sądowej. Abym wkrótce go zobaczyła. Bóg zapłać
 • Prośba o modlitwę
  Proszę o modlitwę o Bożą Łaskę, abym była w stanie sama się przygotować do egzaminu B2 z j.obcego, który muszę zdać do końca tego roku. Nie stać mnie na korypetycje i kursy, nauka języka też nie przychodzi mi super łatwo ( nie mam chyba ku temu predyspozycji ).

  Zostaje mi samodzielna praca z książkami, nie do końca wiem jak się skutecznie sama uczyć ale wierzę, że Bóg to wie.
  Najbardziej się martwię o część ustną egzaminu, bo nie jestem zbyt elokwentną osobą.

  Proszę o szum do Nieba. Bóg zapłać !
 • Prośba o modlitwę.
  Gorąco prosze o modlitwę w intencji Anny i Tomasza, aby miłość zwyciężyła wszelkie trudności. O Dar wyrozumiałości, chęci, zrozumienia, wierności, pokory, radości i szczęścia.

  O wszelkie Łaski i Bogosławieństwa dla Naszej Miłości.

  Jezu Ufam Tobie.
 • Małżeństwo
  Proszę o modlitwę w intencji trwałości małżeństwa.
 • o uzdrowienie
  Proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Mileny Kmiecik.
  Bóg zapłać za modlitwę.
 • O ducha świętego, aby dotknął serca
  Proszę o modlitwę za Zbyszka i Tomka, aby odnaleźli w życiu Pana Jezusa. Zbyszek jest uzależniony od narkotyków i alkoholu. Ma też problemy na tle psychicznym. Tomek ma problemy z alkoholem. Swoje dzieciństwo spędził w domu dziecka, a teraz przebywa w zakładzie karnym.
  Proszę wszystkich o modlitwę.
 • Modlitwa o nawrócenie
  Proszę o modlitwę za mnie i bardzo bliską dla mnie osobę.
1 2 3 4
Modlitwa o zbawienie